بهداشت و پاکیزگی محیط های مختلف چه برای زندگی و چه برای کار اهمیت بسیار زیادی دارد و حیات همه انسان ها به تمیزی همه محیط هایی که در آن حضور دارد وابسته است. محیط های تجاری، صنعتی، درمانی، آموزشی، مذهبی و … از جمله اماکنی هستند که همواره افراد زیادی در آن رفت و آمد می کنند و به همین دلیل سرعت انتشار آلودگی افزایش می یابد که می تواند عامل مهمی برای انتقال میکروب و بیماری به افراد گردد. بنابراین نظافت مستمر و اصولی سطوح و بخش های مختلف در این فضاها ضروری بوده و لازم است با رعایت اصول و استانداردهای نظافتی تمیزی و بهداشت آن ها تأمین شود. برای آن که در یک محیط وسیع و پر رفت و آمد بتوان بهترین شرایط را برای پاکیزگی و بهداشت فراهم نمود بدون آن که نیروهای خدماتی دچار خستگی های مفرط و زحمت بی شمار شوند، استفاده از دستگاه نظافت صنعتی ایده آل ترین راهکار به شمار می آید. انواع دستگاه نظافت صنعتی مکانیزه طراحی و تولید شده و مراکز مختلف تجاری، صنعتی،‌ درمانی و … قادر خواهند بود از مزایای این تجهیزات بهره برند. از پرکاربردترین دستگاه های نظافت صنعتی می توان به زمین شوی صنعتی و جاروبرقی صنعتی اشاره نمود.

زمین شوی صنعتی

دستگاه اسکرابر یا زمین شوی صنعتی به طور انحصاری و اختصاصی برای شستشوی سطح زمین ساخته شده است که ویژگی منحصر به فرد آن شستشوی مکانیزه و امکان خشک کردن سطح زمین هم زمان با شستشو می باشد. زمین شوی صنعتی از بخش اصلی با عنوان های سامانه برس زنی، سامانه خشک کن و مخزن های جداگانه آب تمیز و آب کثیف تشکیل شده که با برخورداری از نظم و عملکرد هماهنگ شستشویی عالی و خیره کننده را رقم می زنند. زمین شوی صنعتی در همه مجتمع های تجاری، کارخانه ها، مراکز صنعتی، بیمارستان ها، سالن های ورزشی، دانشگاه ها و مدارس و ده ها محیط دیگر کاربرد مهم و ضروری دارد.

جاروبرقی صنعتی

دستگاه جاروبرقی صنعتی از بهترین و کاربردی ترین دستگاه های نظافتی است که می تواند بسیاری از مشکلات ها و چالش های مربوط به تولید آلودگی در محیط های صنعتی را پیش رو بردارد و اجازه ندهد آلودگی ها بیش از اندازه در محیط کاری وجود داشته باشد. دستگاه های جاروبرقی صنعتی در مدل ها، قدرت ها و ظرفیت های متفاوت تولید شده اند و به اندازه ای متنوع هستند که برای هر کاربرد، هر شرایط و هر محدودیتی مکنده یا جاروی صنعتی مناسب وجود خواهد داشت و حتی مدل های تخصصی برای موارد خاص نیز در دسترس صنایع و کارخانه ها قرار دارد. جاروبرقی صنعتی قابلیت کارکرد پیوسته و طولانی مدت دارند.

دسته‌ها: عمومی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *