امروزه بدون کسب تجربه، حتی اگه مدرک دانشگاهی هم داشته باشین، نمی تونین در هیچ حرفه ای مخصوصا حسابداری کار پیدا کنین اما باید چه کرد؟

ما واسه به دست آوردن تجربه های به درد بخور مدیران مالی و استادان دانشگاه ایده خوبی داریم لطفا با ما باشین …

دوره ها، کارگاه ها و کلاسای جور واجور به شکل حضوری یا آنلاین برگزار می شه که در بعضی از اونا پس از طی دوره و قبولی در امتحان گواهینامه ای دریافت می کنین. این دوره ها از اون جهت به درد بخور هستن که بسیار جور واجور بوده و شما می تونین آموزشای حسابداری از سطح مقدماتی تا پیشرفته رو یاد بگیرین. به عنوان مثال اگه بخواین حسابداری رو واسه پیدا کردن شغلی در این مورد یاد بگیرین، شرکت در دوره های آموزش حسابداری بازار کار واسه شما مناسبه. اما یادتون باشه کاربردی بودن این کلاسه ها و اساتیدی که در اون تدریس می کنن واسه جذب راحت در بازار کار خیلی مهم و کلیدیه که در ادامه دربارش صحبت می کنیم.

داستان آموزش کاربردی:

در گذشته واسه کسب تجربه در حسابداری باید مدت طولانی تو یه شرکت حسابداری به عنوان کمک حسابدار بدون حقوق و امتیازات و بعضی وقتا با پرداخت هزینه های آموزش بین کار مشغول می شدید تا شاید بتونین بخش کوچیکی از تجربه های مدیران مالی رو از اون خود کنین. اما امروزه با به کار گیری فیلمهای آموزش حسابداری، خیلی راحت می تونین این گوهر گرانقیمت یعنی حاصل عمر افراد زبده در حسابداری رو خیلی راحت به دست آورده و  اسرار موفقیت اونا رو در این رشته بدون صرف سرمایه عمر و با کمترین سرمایه گذاری در کنار خود داشته باشین.

روش آموزشی متفاوت:

در این روش آموزشی همه مباحث حسابداری بازار کار از پایه با جزئیات کامل و به شکل به طور کامل عملی و کاربردی آموزش داده شده تا هر کسی بعد از دیدن اون بتونه سیستم حسابداری خود رو راه اندازی و مدیریت کنه یا در بازار کار از این فن خوب درآمد زایی کنه. این اطمینان به شما داده می شه که پس از طی این دوره، خیلی راحت گوی سبقت رو از بقیه حسابداران خواهید ربود.

آموزش حسابداری بازار کار، از اطلاعات پایه و مقدماتی یا همون اصول اولیه حسابداری شروع و بعد آموزش  حسابداری حقوق و دستمزد، کاربرد اکسل در حسابداری، آموزش کامل بیمه و مالیات، یا حسابداری صنعتی، آموزش حسابداری در شرکتهای پیمانکاری و مهندسین مشاور، آموزش جفت و جور صورتهای مالی و گردش وجوه نقد رو با در نظر گرفتن استانداردهای حسابداری و بازار کار ایران به وسیله جناب آقای دکتر ساسان مهرانی به صورت کامل به علاقمندان به آموزش حسابداری و درآمد زایی از این حرفه ارائه میده. خودآموز حسابداری نیاز به شکل  هفت بسته آموزشی شامل ۱۷ دی ایشون دی و ۶۵ ساعت آموزش تصویری با بالاترین کیفیت ارائه می شه. این بسته ها طوری طراحی شده که مدرسین اون علاوه مفاهیم حسابداری تجربیات به درد بخور خود در بازار کار رو هم به شما میدن.

پس از طی این دوره لازمه چگونگی به کار گیری شکلای جور واجور نرم افزارهای حسابداری عادی در بازار کار رو هم در دستور آموزش خود بذارین. به دلیل گستردگی درخواست واسه حسابداران مسلط به نرم افزارای مالی و حسابداری، آموزش چند نرم افزار حسابداری عادی در بازار کار رو همراه با این بسته براتون ارسال می کنیم تا پس از یادگیری کار با این نرم افزارا خیلی راحت بتونین جذب بازار کار شید.

از ویژگیهای این روش آموزشی نوین میشه به موارد زیر اشاره کرد:

  • آموزش حسابداری کاربردی از سطح تازه کار تا حرفه ای با کمترین هزینه نسبت به دوره های حضوری
  • آموزش حسابداری کاربردی حتی واسه کسائی که هیچ سر رشته ای از حسابداری ندارن
  • استفاده حداکثری از تجربه مدیران مالی با سابقه و استادان عضو هیئت علمی دانشگاه
  • آموزش کامل شکلای جور واجور نرم افزارای حسابداری عادی در بازار کار
  • گواهینامه پایان دوره بین المللی از آکادمی QAL-IRAN تحت نظر انگلستان (آزمون به شکل ONLINE)
  • روش جدید آموزش بین آزمون و نمایش جواب درست بدون این دست اون دست کردن بعد از انتخاب گزینه اشتباه
  • توانایی تکرار سرفصلهای آموزشی در جا و زمان دلخواه
  • پشتیبانی دائمی و پاسخگویی به سئوالات کاربران، بین و بعد از آموزش
  • بروزرسانی اجناس به وسیله مدرسین و ارسال رایگان واسه کاربران
  • به کار گیری اپلیکیشن اندرویدی آموزش حسابداری شامل جدید ترین اخبار و مقالات

پیشنهاد ما به علاقمندان، انتخاب بسته هستش. در این مجموعه استثنائی اطلاعات همه بسته های آموزشی و آپدیت اونا شامل ۵۲ ساعت فیلم، جزوات pdf، تستهای آزمایش اینترنتی و آموزش نرم افزار های مالی به شکل قدم به قدم گذاشته شده. با به کار گیری این مجموعه خیلی راحت می تونین ضمن به کار گیری تخفیف باورنکردنی اون، حسابداری رو به شکل به طور کامل کاربردی از اطلاعات پایه و مقدماتی تا تنظیم و تحلیل صورتهای مالی بیاموزید.

واسه به دست آوردن جزییات بیشتر و آشنایی با بسته های آموزشی نیاز به سایت  accniaz.com  برید.