این روزا یکی از مسائل مهم و شاید بی بزرگ نمایی مهمترین رقابت کسب و کارا، سازمانا واستارت آپا اداره پروسهای مارکتینگ و طبیعتا مدیریت کمپینای تبلیغاتی اوناس. یکی از نیازهایی که در این بخش احساس میشد کامل سازی خدمات بخش مارکتینگه که تاثیر به سزایی در روش مدیریت کمپینا و رصد اونا داره.

دیاموند یه سامانه تحت وبه که می خواد همه امکانات لازم در بخش مارکتینگ رو در کنار هم و به صورت تجمیع شده ارائه دهد.

همه نیازای کار و کاسبی من تو یه سامانه

تبلیغات گوگلی، کیلیکی، ایمیلی، فرستادن پیام انبوه در وایبر و تلگرام، اس ام اس تعاملی، رپورتاژ آگهی، کوتاه کننده لینک بومی و در آخر امکان تحلیل ترافیک سایت، همه امکاناتیست که به صورت یکدست و با یه شارژ واحد در اختیار کاربران سامانه کار و کاسبی دیاموند قرار گرفته تا امکان مدیریت همه کمپین تبلیغاتی در مدیاهای جور واجور رو به صورت یه جا جفت و جور کنه.

اتحاد و تجمیع این امکانات، ضمن جواب به بیشتر نیازای بازاریابی برونگرا و صرفه جویی در زمان و هزینه، این امکان رو فرآهم آورده که تیم مشاوره مارکتینگ دیاموند با دقیق شدن و فوکوس کردن وعلم به کمپینای مارکتینگ به شکل تخصصی در خدمت کاربران این سامانه به نشانی http://dnd.ir باشه.

در ادامه می تونین بیشتر با سرویسامون آشنا شید.

مشاوره

مهمترین ارزشی که کسب و کارا نیاز به اون دارن دریافت مشاوره مناسب با کسب و کارشونه.خیلی از مواقع تماشاگر این هستیم که صاحبان کار و کاسبی از روشای مناسب و حتی روشای موجودی که واسه کسب و کارشون مناسبه اطلاع ندارن. واسه رفع این مشکل سامانه دیاموند در کنار سرویسای تبلیغاتی که ارائه میده خدمات مشاوره ای رو هم واسه رسیدن کسب و کارا به مناسب ترین کانال تبلیغاتیشان عرضه می کنه و هدف از این کار صرف بودجه تبلیغات به شکل هوشمندانه س.

تبلیغات آنلاین

دیاموند تموم سرویسای لازم واسه کسب وکارها رو تو یه سامانه تجمیع کرده. این تجمیع باعث می شه که مدیریت کمپینای تبلیغاتی راحت تر شه و صاحبان کار و کاسبی، مسئولین بازاریابی و … بتونن در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنن تا دیگه نیاز نباشه واسه اجرای کمپینای جور واجور به سراغ شرکتای جور واجور برن

فرستادن پیام انبوه

فرستادن پیام از راه بسترهای اس ام اس، وایبر و تلگرام روشای تبلیغاتی هستن که واسه خیلی از کسب و کارا مناسب هستن و بازخورد خوبی از این بسترها واسه جذب مشتری گرفتن. در دیاموند شما می تونین خیلی راحت اقدام به فرستادن پیام در وایبر و تلگرام با هزینه ای مناسب بکنین.

شاید این سوال پیش بیاد که وقتی وسایل خارجی واسه این کار هست به چه دلیل باید هم اینکه سرویسی به شکل بومی ایجاد شه؟شاید سرویسای خوب و خارجی واسه این کار وجود داشته باشه ولی بدیش اینه دسترسی به اونا واسه ایرانیان بسته شده و هم اینکه این وسیله ها بسیار بزرگ و پیچیده هستن و خیلی از کار و کاسبی به اینجور ابزاری در این سطح نیاز ندارن و وقتی این وسیله ها رو می بینن بخاطر پیچیده بودن و داشتن امکانات زیادتر از اندازه اونا، یا از این وسیله ها استفاده نمی کنن و یا به به کار گیری این وسیله ها در حد یه شمارنده بازدیدای سایت بسند می کنن، در حالی که این وسیله واسه شمارش بازدید سایت شما طراحی نشده ان و امکانات اونا واسه تحلیل مخاطبین سایت شما هستش.

در دیاموند تلاش شده که سرویسی مناسب و کارا واسه کار و کاسبیای داخلی و با رابط کاربری ساده  ارائه شه تا در کنار کمپینا خود بتونن اونا رو هوشمند رصد کنن.

جهت ثبت نام رایگان و  به کار گیری خدمات مارکتینگ سامانه دیاموند می تونین به نشانی http://dnd.ir برید.