شاید این سؤال واسه شما پیش اومده که همین روش رو واسه بلیط سیستمی هم میشه اجرایی کرد، پس چه فرقی بین اونا هست؟ بلیط چارتر یه نوع پیشقدم شدن و پیش بینی نسبت به وضعیت مسافران و تعداد اونا تو یه دوره وقتی مشخصه. مثلاً شما پیش بینی می کنین که تعداد سفرهای گردشگران به جزیره کیش در فصل زمستون زیاد می شه. پس از قبل بلیط هواپیما کیش رو به صورت چارتر خریداری می کنین و اونو به افراد دیگه واگذار می کنین.
مثلا، اگه تو یه دوره وقتی تعداد سفرهای مذهبی به مشهد زیاد شه، بهره بردن از بلیط هواپیما مشهد چارتر بهترین گزینه ممکنه.
انتخاب زمان واسه گرفتن بلیط چارتر تحت اثر فاکتورهای مختلفی قرار داره. اول اینکهً شما باید تصمیم بگیرین که چه وقتی به مسافرت می رید و چه ساعتی در طول روز واسه گرفتن بلیت مناسبه. یادتون باشه که در ایام تعطیلات و در بعضی روزای خاص تعداد مسافران زیاد می شه و این موضوع باعث زیاد شدن قیمت بلیت می شه. پس اگه به دنبال بلیط ارزون هستین، باید زمان بندی خرید بلیط رو به شکلی انتخاب کنین که کمترین درخواست واسه بلیط باشه.
فرض کنین که شما قصد یه سفر زیارتی رو دارین و می خواین از چارتر مشهد استفاده کنین. اگه سفر خود رو به ایام تعطیلات عید یا به تعطیلات تابستون بندازین، طبیعتاً تجربه خوبی دارین و هزینه بلیط بالاتر میره. اما اگه در فصل سرد به یه منطقه سردسیر و در فصل گرم به یه منطقه گرمسیر سفر کنین، مطمئن باشین خیلی از بلیطای چارتر خالی هستش و این بهترین فرصت واسه شما در به دست آوردن یه بلیط ارزون هستش.
گرفتن بلیط چارتر کیش در فصل تابستون باعث کاهش هزینه های اولیه و پایانی سفر شما می شه.
امکان استرداد بلیط چارتر هست؟
گفتیم که پرواز چارتر یعنی تعداد مشخصی صندلی به وسیله یه شرکت اجاره می شه و تو یه دوره وقتی اونا رو واگذار می کنه. بعضی وقتا ممکنه به دلیلای زیادی این صندلیا و بلیتا خالی بمونن. اینجا شما وسوسه میشین که بلیطای چارتر رو با قیمت ارزون تری بخرین و ازش استفاده کنین. اگه در اینجور شرایطی قرار گرفتید، حتماً حتماً واسه سفر برنامه قطعی داشته باشین.
خبر نگران کننده در مورد بلیط پرواز چارتر اینه که شما اصلا نمی تونین اونو کنسل کنین. در واقع شما که بلیط چارتر رو رزرو می کنین، شرکت مورد نظر صد درصد مطمئن شما رو به عنوان مسافر قبول داره و هیچ امکانی واسه لغو پرواز و کنسل کردن بلیط در نظر نمی گیره.
اما اگه ادامه این مطلب رو بخونین سایتی رو واسه خرید بلیط چارتر به شما پیشنهاد میدیم که این نگرانی رو هم برطرف کرده.
بلیط پرواز چارتر رو از کجا جفت و جور کنیم؟
در اول متن قول دادیم که یه شرکت خوب و معتبر در مورد جفت و جور بلیط چارتر معرفی کنیم. شرکت مورد نظر ما، شرکت چارتر به نشانی اینترنتی (Charter.ir ) است که به عنوان یکی از معتبرترین و متعهدترین شرکتهای ایرونی در این مورد شناخته می شه. این شرکت در بین گزینه های خود به کمترین قیمتا در دوره های وقتی جور واجور اشاره می کنه و شما می تونین با در نظر گرفتن وضعیت مالی خود، بهترین گزینه ممکن رو انتخاب کنین.
شرکت چارتر نزدیک به ۵ سال به صورت اینترنتی فعالیت داره و از یه تیم پشتیبانی بسیار پیگیر و حرفه ای استفاده میکرد. واسه کلیه پروازهای رزرو شده و درخواستاتون در این سایت پشتیبانی ۲۴ ساعته هست که در هر مرحله دچار مشکل شدید، خیلی راحت اونو برطرف کنین. یکی از خدمات منحصر به فردی که این سایت ارائه میده، استرداد بلیط به صورت به طور کامل خودکار در مدت زمان کمتر از یه ساعت واسه کلیه بلیطای چارتری و سیستمی، هستش و ساده بودن روند خرید نسبت به بقیه سایتا و کامل بودن اطلاعات واسه کاربران از دیگر ویژگیای سایت چارتره که شاید کمتر نمونه ای مشابه به اون دیدین. با کمک گروه چارتر شما می تونین با کیفیت ترین پروازها و ارزون ترین بلیطای چارتر رو بخرین و از صندلی هواپیمای خود مطمئن باشین.
واسه مسافران نوروزی پیدا کردن بلیط لحظه آخری و بلیط چارتر تقریبا یه آرزو هست اما قبل از خوندن این مقاله بهتره سری به صفحه بلیط لحظه آخری چارتر در سایت Charter.ir بزنین تا با دیدن اولین قیمت مطمئنا هیجان زده شید. این کلمه ترکیبی سبک خاصی از فروش بلیط هواپیما نیس بلکه منظور ما بلیط هاییه که به وسیله سایت چارتر در اختیار مسافران قرار می گیرن تا یه سفر ارزون قیمت داشته باشن.
این بررسی نتیجه عکس العمل بازار در مورد شرایط فروش بلیط هواپیماه و به شمام پیشنهاد می کنیم که حتماً موارد گفته شده در این مطلب رو یادتون باشه.
قبل از هر چیز و ارائه اطلاعات در مورد بلیط لحظه آخری چارتر و شرایط اون لازمه که اطلاعاتی در مورد خود سایت چارتر داشته باشیم. Charter.ir سایتی در مورد فروش آنلاین بلیط هواپیما و بلیط اتوبوسه که در حدود شش سال از شروع فعالیت اون می گذره. این سایت کم کم از یه گروه معمولی رشد کرده و الان میشه Charter.ir رو در کنار سایتای مطرحی مثل Alibaba.ir قرار داد.
چارتر یکی از معتبرترین و پیشرفته ترین سایتای فروش اینترنتی بلیط هواپیماست. اگه بخوایم به ویژگیای برجسته گروه چارتر اشاره کنیم لازمه که از موارد زیر نام ببریم:
• فعالیت شش ساله در مورد فروش آنلاین بلیط هواپیما و کسب تجربه در این مورد
• تشکیل یه تیم از افراد باتجربه و کارشناس در مورد رابطه با مشتری و فروش بلیط
• رفع مشکلات احتمالی و ارائه مشاوره واسه روبرو شدن با شرایط جور واجور
• طراحی سایت واسه تجربه کاربری آسون و استفاده افراد با شرایط جور واجور
• فروش بلیط لحظه آخری چارتر با قیمت پایین معرفی ارزانترین قیمت بلیط هواپیما در هر ایرلاین
• رابطه با ایرلاینای معروف و معتبر در ایران واسه ارائه بلیط تضمینی
• ارائه پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته واسه هفت روز هفته پیگیری بلیط مسافران تا لحظه سوار شدن
با در نظر گرفتن ویژگیایی که واسه گروه چارتر گفته شد مطمئناً از سایت و گروه اونا میشه به عنوان یه گروه معتبر در فروش اینترنتی بلیط هواپیما یاد کرد. اما اینجا هدف ما بلیط ارزون چارتره. ً گرفتن بلیط لحظه آخری نیاز به فوت وفنای خاصی داره و مسافر باید زمان سفر و مکان سفر خود رو به شکلی انتخاب کنه که امکان به کار گیری این بلیط رو داشته باشه. اینجای کار رو دوش مسافر و آشنایی اون با شرایط سفر با هواپیماه.
به نظر شما نقش سایت چارتر و گروه چارتر در گرفتن بلیط لحظه آخری چیه؟ پیشنهاد می کنم که واسه درک این موضوع حتماً به سایت چارتر سری بزنین و چگونگی خرید بلیط هواپیما در این سایت رو ببینین. طراحی سایت چارتر تقریباً مثل بقیه سایتای فروش اینترنتی بلیط هواپیماست و شما گزینه های جور واجور رو می تونین با یکدیگر امتحان کنین. اما حتماً باید فرقی وجود داشته باشه که ما در این مطلب اونا رو آوردیم.
یکی از موارد متفاوتی که در سایت چارتر دیده می شه قرار دادن گزینه چارتر روی بلیط هاییه که چارتر شرکتای دیگه هستن. در این سایت یه صفحه مخصوص ارزانترین بلیط هواپیما اختصاص پیدا کرده و دائم بروزرسانی می شه. پس وقتی که شما به عنوان مسافر به این سایت مراجعه می کنین مشخصات مبدأ و مقصد و زمان پرواز خود رو وارد می کنین گزینه های مختلفی در اختیار شما قرار داده می شه که بعضی از اونا بلیطای معمولی بعضی از اونا بلیطای چارتر و بعضی هم بلیطای لحظه آخری هستن. بلیط لحظه آخری چارتر یعنی بلیطایی که در این فهرست به شما معرفی می شن و شما با آسونترین راه ممکن می تونین این بلیطا رو بخرین.

دسته‌ها: بهترین ها