روزنامه انگلیسی دیلی میل از اقدام داعش به تجارت اعضا وجوارح آدم واسه سرمایه گذاری تروریسم در منطقه خاورمیانه و فروش اونا در بازار مشکی بین المللی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری الشرق الاوسط، روزنامه دیلی میل چاپ انگلیس در شماره امروز خود نوشت: داعش تا الان تونسته خزانه جنگی خود رو که هرساله دو میلیون دلارهزینه برمی داره از منابع مبهم از جمله تولید نفت، تجارت اعضا وجوارح آدم وقاچاق مواد مخدر پر کنه.

این روزنامه اضافه کرد: داعش از چندین ماه قبل مبادرت به استخدام پزشکان خارجی واسه بیرون کشیدن اعضای داخلی آدما نه فقط از سربازان کشته شده بلکه از گروگانای زنده از جمله کودکان اقلیتای دینی در عراق وسوریه می کنه.

روزنامه دیلی میل چاپ انگلیس با اشاره به اخبار ترسناک گزارش خبری به نقل از دکتر ‘سیروان موصلی’ دکتر گوش وحلق وبینی عراقی نوشت داعش از پزشکان خارجی واسه مدیریت شبکه گسترده تجارت اعضا وجوارح آدم از بیمارستانی در شهر موصل در شمال عراق که تحتِ کنترل اوناس استفاده می کنه واین شبکه در اول کار خود سود بسیار زیادی برده.

روزنامه نامبرده تاکید کرد: داعش بخشی رو اختصاص به قاچاق اعضا وجوارح آدم داده که تنها مسئولیت اون فروش قلب ، جگر وکلیهای آدم در بازار مشکی بین المللی سود آوره.

دکتر سیروان موصلی در این گزارش اضافه کرد: ایشون در مدت گذشته تماشاگر اقدام غیر عادی در داخل مراکز پزشکی از راه به کار گیری جراحان عرب وخارجی در موصل بوده که در عین حال از اختلاط اونا با پزشکان محلی جلوگیری می شد و اطلاعات به دست اومده نشون دهنده فروش اعضا وجوارح آدم در این شبکه بود.

این گزارش اضافه می کنه: عملای جراحی در داخلی یکی از بیمارستانا انجام می شه بعد اعضا وجوارح آدما به سرعت از راه شبکه های متخصص در این مورد انتقال داده می شه.

دکتر موصلی اضافه کرد:اعضا وجوارح سربازان کشته شده هم اینکه زخمیایی که حال وخیمی دارن هم اینکه افراد گروگان گرفته شده به سرعت در بیمارستان از بدن اونا خارج وبه شبکه های تجارت آدم منتقل می شه.

این گزارش اضافه می کنه بیشتر اعضا وجوارح بشری از سوریه وعراق به کشورای همسایه از جمله ترکیه قاچاق شده به باندهای جنایتکار فروش اعضا به مشتریان مشکوک در سراسر جهان فروخته می شه.

براساس گزارشهای بین المللی رژیم صهیونیستی هم اعضای بدن فلسطینیان اسیر و حتی کشته شدگان اونا رو به مبالغ زیادی در بازار مشکی بین المللی اعضا و جوارح آدمی می فروشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *