مرغ بمب گذاری شده داعش

یه رسانه عراقی روز چهارشنبه تصاویری رو منتشر کرد که نشون میده گروه تروریستی داعش واسه مقابله با نیروهای عراقی حتی به پرندگان هم رحم نکرده و از اونا به عنوان تلهای انفجاری استفاده می کنه.

به گزارش ایرنا، پایگاه خبری المعلومه در گزارش خود، پرنده ها و طیوری رو به نمایش گذاشته که بدن و بالای اونا بمب گذاری شده.

این رسانه اعلام نکرده که تصاویر رو از چه منابعی دریافت کرده و هنوز نمیشه درباره صحت سند یاد شده اظهارنظر کرد اما داعش قبل از این از حیواناتی مانند سگ و گربه به عنوان عامل بمب گذاری شده متحرک استفاده کرده بود.

در گزارش یاد شده به نقل از کارشناسان و صاحب نظران امنیتی گفته شده که داعش به دنبال شکستای سنگین گذشته از نیروهای عراقی، با بمباران، گلوله باران و موشک باران نیروهای ارتش و مردمی (الحشد الشعبی) و مقاومت اسلامی و دادن تلفات بسیار، دست به این اقدام واسه مقابله زده.

گروه تروریستی داعش قبل از این هم واسه هدف قرار دادن غیرنظامیان و مقره های پلیس در بغداد بارها از افراد روانی هم استفاده کرده بود.

فرماندهان میدونی در جبهه های جنگ در الانبار روز چهارشنبه گفتن که داعش خونه ها، خیابانها و حتی بیابانای شهرهای این استان رو بمب گذاری کرده.

در عین حال جنگ در دور و بر فلوجه و الرمادی بازم ادامه داره.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس