حادثه تلخ اتوبان شهید یاسینی که دلیل مرگ مغزی یه داماد شد، کابوس کارناوالای مرگ رو دوباره زنده کرد.

مجله مهر: تنها چند روز پس از تصادف مرگبار کاروان عروسی در ایلام که به کشته و زخمی شدن ۸ نفر منجر شد، کاناوالای مرگ ماشینای عروس، یه حادثه دلخراش دیگه رو رقم زد که به مرگ مغزی داماد منجر شد.

سه شنبه شب و در حالی که یه کاروان عروسی در راه برگشت از مراسم، کنار اتوبان شهید یاسینی در شرق تهران متوقف شده بودن، یه تریلر حمل زباله در نزدیکی این کاروان از این رو به اون رو شد و مخزن  زباله پشت تریلر روی ۳ خودروی کاروان عروسی افتاد. اتفاقی که به مصدومیت ۸ نفر از جمله مرگ مغزی داماد منجر شد.

مرگ مغزی دردناک داماد

سخنگوی سازمان آتیش نشانی تهران، دلیل این حادثه رو این طور بیان کرده:«کاروان عروس در کنار اتوبان توقف کرده بودن که راننده تریلر با مشاهده این صحنه و واسه برخورد نکردن با آدمایی که در محل حضور داشتن از راه منحرف شد. بر اثر انحراف لحظه ای ، تریلر از این رو به اون رو و روی سه خودرو آزرا- ماشین عروس- ریو و آردی سقوط کرد.»

به گفته «جلال ملکی» ۴ نفر در خودروها گرفتار شده بودن که آتیش نشانان اونا رو با احتیاط خارج کردن.سه نفر از اونا به صورت سرپایی درمان شده و داماد که حالش خیلی بد بود به بیمارستان انتقال یافت. اما اگه راننده تریلر از راه خود منحرف نمی شد و با افراد حاضر در محل برخورد می کرد، حالا با یه فاجعه رو به رو بودیم.»

«حسن عباسی» مدیر روابط عمومی اورژانس تهران هم در این باره گفته:«پس از دریافت پیام این حادثه، ۶ دستگاه آمبولانس به همراه یه دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شده و مصدومان با انجام اقدامات پزشکی مناسب به بیمارستانهای امام حسین(ع)، تهرانپارس و الغدیر منتقل شدن.»

بنا به اطلاع «مجله مهر» داماد زخمی در این حادثه به بیمارستان «عرفان» تهران منتقل شده و حال اون وخیمه.

از طرف دیگه معاون خدمات شهری شهردار تهران هم دلیل این حادثه رو توقف ناجور و خطرآفرین کاروان عروسی دونسته.«مجتبی عبداللهی» گفته :«یه کاروان عروسی در حاشیه ای خطرناک از بزرگراه شهید یاسینی در حال پایکوپی و جشن بودن و کامیون حمل زباله بعد از عبور از پل با این کاروان مواجه می شه که واسه برخورد نکردن با اونا خودرو رو به سمت  فضای سبزی که در سمت راست بزرگراه بوده هدایت می کنه. سرعت کامیون بالا نبوده. اما قسمتی که خودرو به سمت اون هدایت شد دارای شیب بود و باعث شد قسمت بار کامیون از اون جدا شده و با خودروی عروس برخورد کنه.»

تحقیقات پلیس واسه شناسایی مقصر این حادثه تلخ، شروع شده. معاون آموزش فرهنگی و ترافیک راهور تهران بزرگ درباره دلیل این حادثه گفته:«کارشناس پلیس با حضور در صحنه حادثه دلیل این حادثه رانندگی رو نبود توانایی در کنترل وسیله نقلیه از طرف راننده تریلی اعلام کردن.»

کارناوالای مرگ

 اما انگار داستان کاروانای عروسی که تبدیل به عزا می شن، بازم ادامه داره. این، سومین کاروان عروسی تو یه ماه س اخیره که به به عزا تبدیل می شه. ۲۰ شهریور ماه امسال، برخورد یه دستگاه کامیون با یه دستگاه وانت نیسان که از مراسم عروسی برمی گشت، به مرگ دو سرنشین خودروی نیسان و مصدومیت دو نفر دیگه منجر شد.

۵ روز پس از اون و در تصادف دو دستگاه خودروی پژو در ایلام، یه نفر کشته و ۴ نفر دیگه زخمی شدن. تصادفی که براثر سبقت غیرمجاز یه پژو در کاروان عروسی و برخورد با خودروی پژویی که از سمت مقابل در حرکت بود، اتفاق افتاد و عروسی رو به عزا تبدیل کرد.

قبل از اینم بارها توقفای حادثه ساز و حرکت خطرناک خودروهای کاروانای عروسی منتهی به مرگ چندین نفر شده بود. اتفاقی که به نظر می رسه باید چاره ای واسه اون اندیشید تا شب رویایی عروس و دامادها تبدیل به شبی کابوس وار نشه.

noindex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *