دامادی که مراسم عروسی را به خاطر فوتبال ترک کرد!

احمد هنرمند که در ساعات گذشته در قشم به سر زبون ها افتاده، مدافع میانی تیم آزادی گیاهدان این جزیره س که در سری مسابقات فوتبال لیگ دسته اول قشم، در این فصل حضور داره.

این در حالی بود که مراسم عروسی هنرمند، با بازی حساس تیمش با شاهین قشم مصادف شد که حضور ایشون که دلیل برد تیمش هم شد روزی به یاد موندنی واسه فوتبال دوستان قشم علی الخصوص باشگاه آزادی گیاهدان رقم زد.

در این دیدار که هر دو تیم واسه باقی موندن در لیگ دسته اول قشم به برد در این دیدار نیاز داشتن و با انگیزه کسب هر سه امتیاز خود رو واسه یه دیدار سخت آماده کرده بودن.

مهمترین نکته قابل توجه در این دیدار که نظر فوتبال دوستان رو به خود جذب کرد، این بود که بازیکن تیم آزادی احمد هنرمند واسه اولین بار در تاریخ فوتبال قشم یا حتی ایران، به خاطر حساسیت بازی و با در نظر گرفتن تعصبی که به تیمش داشت یه تیکه از مراسم جشن عروسی اش رو رها و به عشق دیگش یعنی تیمش و درست در مهمترین واقعه زندگی اش، ساعاتی بازی رو به عروسی ترجیح داد و پا به توپ شد و یه بازی به یاد موندنی رو واسه خودش و تیم آزادی رقم زد.

در این دیدار که تیم شاهین قشم تا دقیقه ۶۵ بازی با نتیجه یه بر صفر پیش بود بازیکنان تیم آزادی گیاهدان با یه بازی برتر تونستن با نتیجه دو بر یه پیروز این دیدار باشن.

پس از سوت پایان داور این دیدار ابراهیم احسان فر تماشاگران و بازیکنان تیم آزادی سر از پا نمی شناختند و همه به سمت داماد رفته و اون رو در آغوش گرفته و به ایشون شادباش گفتن و اون رو تا ماشین که به گل کاری آذین شده بود همراهی کردن.

هنرمند، بعد از تموم شدن مسابقه دوباره به مراسم عروسی برگشت و عروسی ادامه پیدا کرد.

احمد هنرمند بازیکن تیم آزادی گیاهدان به همین خاطر در گفت وگویی با خبرنگار فارس در قشم گفت: با در نظر گرفتن این که تیم ما خطر سقوط به دسته پایین تر رو احساس می کرد و اگه ما در این دیدار می باختیم من و دیگه همشهریانم از این باخت ناراحت می شدیم.

ایشون اضافه کرد: درخواست هواداران از همه مسئولان و بازیکنان این بود که تیم آزادی با قدرت هر چی تموم تر به میدون بره، من هم عزممو جزم کردم که واسه ساعتی قید عروسی رو زده و خود رو به بازی رساندم.

بازیکن تیم آزادی اضافه کرد: مهمترین چیزی که منو راضی به بازی کردن در این دیدار کرد، عشق به یکی از مسئولان تیم به نام سید احمد عقیلی که به مریضی سرطان دچار شده بود، به زمین رفتم و گفتم شاید با پیروزی در این دیدار بتونم شادی ام رو با اون و همشهریانم تقسیم کنم و به جربزه می توانم بگم که پیروزی در این دیدار لذتش کمتر از شیرینی عروسی نبوده بلکه بیشتر هم بوده و این لحظه بزرگ ترین لحظه زندگی منه.

هنرمند ادامه داد: هیچ کدوم از بچه های تیم انتظار نداشتن من در این روز بازی کنم وقتی خودمو به زمین مسابقه رساندم همه تعجب کردن که ماشین داماد به زمین مسابقه اومد.

ایشون گفت: علی رغم این که خیلی ها می خواستن به خاطر مصدومیت احتمالی من در این بازی منو از بازی کردن منصرف کنن ولی من با توکل بر خدا و تعصبی که داشتم در این دیدار حاضر شدم و خوشحال هستم که بازی رو بردیم چون این خوشحالی واسه تموم داهات تموم شد و در این روز کل داهات از زن و مرد خوشحال شدن.

هنرمند در آخر گفت: من هم از همه کسائی که به عروسی دعوت شده بودن و همراه من به زمین مسابقه اومدن و تیم ما رو تشویق کردن تشکر می کنم.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *