تحقیقات نشون میده آدمایی که در سراسر جهان به نوشتن و فرستادن ایمیل می پردازن عادتای خاصی رو دنبال می کنن.

به گزارش آلامتو به نقل از باشگاه خبرنگاران، درحالی که حدود بیست سال از پیداش ایمیل میگذره، محققان هنوز نتونسته ان به درستی درباره اینکه افراد در به کار گیری این وسیله ارتباطی چیجوری عمل میکنن.

تحقیقات نشون میده آدمایی که در سراسر جهان به نوشتن و فرستادن ایمیل می پردازن عادتای خاصی رو دنبال می کنن.

اینکه یه فرد به طور میانگین در روز چه تعداد ایمیل دریافت می کنه و هم اینکه تهدیدهای موجود در این میدون تا چه حد ادامه پیدا می کنه،سوالاتیه که همیشه در این مورد مطرح بوده.

محققان آزمایشگاههای یاهو،ایمیلای دو میلیون کاربر خود رو که تو یه بازه وقتی مشخص که بیشتر از ۱۶ میلیارد ایمیل فرستادن واسه پیدا کردن پاسخی مناسب به این پرسشها مورد بررسی دقیق قرار داد.

اونا هویت ارسال کنندگان و دریافت کنندگان ایمیلا، موضوعات اونا، زمان ارسال، طول ایمیلا و تعداد تصاویر و فایلهای ضمیمه شده در ایمیلا رو مورد جستجو دقیق قرار دادن.

محققان یاهو سن شرکت کنندگان و دستگاههایی که از راه اون ایمیلا رو دریافت یا ارسال می کنن رو هم مورد توجه قرار دادن.

یافته های این مطالعه نشون داد طول جملات پاسخا و هم اینکه تعداد ایمیلایی که فرستاده میشه اونقدر قابل پیش بینیه که میشه واسه اون الگوریتمی هم تعریف کرد.

بر این پایه افراد جوانتر ایمیلا رو سریعتر ارسال کرده و پاسخای کوتاه تری هم می نویسند. هم اینکه مردان در مقایسه با زنان پیامهای کوتاه تری در ایمیل هاشون می نویسند.

بخشی از این یافته ها به شکل هیجان انگیزی نشون داد افراد در بین ساعات کاری ایمیلا رو با سرعت بیشتری نوشته و ارسال می کنن و باحال تر اینکه جواب هاشون هم طولانی تره.

جالبه بدونین ایمیلایی که در گوشی موبایل نوشته و بوسیله اون فرستاده میشه کوتاه تر هستن و هرچه فرد ایمیل بیشتری دریافت کنه به حساب کمتری از اونا هم جواب میده و حتی همون پاسخا هم کوتاه تر از مواقع دیگه هستن.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

بازنشر باشگاه خبرنگاران دانستنی