ما تصور می کنیم دانشگاه رفتن تنها راه موفقیت و خوشبختیه. اما این موضع همیشه صادق نیس.

دانشجویی که از دانشگاه ترک تحصیل کرد با به کار گیری خوش فکری خود در بدترین روزهایش۳۰ هزار پوند (حدود ۱۳۲ میلیون تومن) درآمد داره.

این دانشجو که در دانشگاه باکینگهام در حال تحصیل در رشته مدیریت کسب وکار بود، عزمشو جزم کرد که دیگه دانشگاه رو ادامه نده و از وامی که از دانشگاه گرفته بود به عنوان سرمایه استفاده کنه و بیشترین سود رو از اون ببره. اون با اون پول سهام خریده و از اون به بعد مشغول خرید و فروش سهامه.

طبق گفته ایشون بعضی وقتا شرایط بازار اصلا مناسب نیس اما اون در بدترین روزاش دست کم بین ۲۰ تا ۳۰ هزار پوند درآمد داره ولی در مورد بیشترین اندازه درامدش گفت که این مبلغ رو بیان نمی کنه.

الیجا اُیفسو که ۲۱ سال داره الان تنها یه ساعت در روز کار می کنه و درامد دلخواهش رو کسب می کنه. اون تازگیا مرسدس ینز جی تی اس خریده و در کمبروِل لندن زندگی می کنه.

اون می گوید اگه شما خیلی با جدیت و تلاش زیاد کار کنین دیگه به برچسب قیمت لباس ها توجهی نمی کنین.

این پسر میلیاردر گفت: درکودکی دوستان زیادی داشتم که ما با هم از ماشین ها مورد علاقه مون حرف می زدیم از خونه رویاییمان می گفتیم اما بدیش اینه، دوستانم هنوز در همون محیط و محله قدیمی زندگی می کنن و به همون مدرسه قدیمی می روند و به اون شرایط عادت کرده ان. اون ها تلاش چندانی واسه رسیدن به خواسته هاشون نکردن اما من بهترین ساعت ها با مارک های معروف و ماشین های مورده علاقه ام رو خریداری می کنم و از زندگی ام لذت می برم و هرچقدر بخوام کار می کنم .

الیجا گفت که من از کودکی به ماشین لامبورگینی علاقه بسیار داشتم و آرزوی داشتنش رو در سر می پروراندم من با تلاش بسیار تونستم ماشین مورد علاقه ام رو هم بخرم.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

باشگاه خبرنگاران