دانلود فیلم های جدید در سایت کاران فیلم

دانلود فیلم هزارپا

دانلود فیلم

واسه دانلود فیلم به چه سایتی مراجعه میکنین؟ سایت مورد نظر شما به صورت رایگان و با لینک مستقیم فیلمای جدید رو در اختیارتون قرار می ده؟ دانلود فیلم ایرونی میتونه یکی از اصلی ترین نگرانیای هر فردی باشه که در سایت کاران فیلم این مشکل رفع شده؛ ما در کاران فیلم تلاش کردیم جدید ترین فیلمای ایران و جهان رو در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت مستقیم و رایگان در اختیار کاربران بذاریم.

فیلمای جدید منتشر شده در کاران فیلم:

لاتاری با جفت و جور کنندگی کارگردان توانا سینما سید محمود رضوی و کارگردانی محمد حسین مهدویان و نویسندگی محمد حسین مهدویان و ابراهیم امینی در سال ۱۳۹۶ از راه موسسه سینمایی سوره مهر تولید شده.

نوشین و امیر علی دو جوون که شدیدا علاقه مند به همدیگه هستن و واسه ازدواج با مانع خونواده هاشون مخصوصا پدر دختر روبرو  هستن.اونا با تلاش فراوون خیلی تلاش دارن که خونواده های خود رو راضی کنن.مهمترین ارزوی اونا برنده شدن در لاتاری و دریافت گرین کارت امریکاست که یهو……..

نوشین هم دچار یه ورشکستی خیلی سنگین شده و یه خواستگار دیگه هم داره به نام نیما ولی نیما بیشتر اونو واسه مدلینگ شدن میخواد تا بتونه از راه مدلا روز خودشو معرفی کنه.

و پدر دختر هم با کار نیما موافقه حالا از این طرف چون

آقا نیما پسر بزرگ خونواده حدود ۳۰۰ میلیون تومن بدهی داره درد سر بزرگی پیش میاد و نوشین خودکشی میکنه و امیر علی با شنیدن این خبر شدیدا دیوونه شده و خیلی سریع پیگیر حقیقت شده

 نوشین در دبی دست به این کار زده بعد تنها هم نبوده و بایک رزمنده قدیمی که الان مربی فوتباله هم راه شد به کشور دبی

حالا اینا واسه بهتر متوجه شدن این داستان از یکی از هم رزمش به نام موسی سوال می کنن تا ازش کمک بگیرن ولی بازم به نتیجه خواستی نمیرسن.

میرن دوبی دنبال سر نخ که یه راننده تاکسی ایرونی که ساکن اون کشور هست واسطه قاچاقچی رو میابند

در همین حالا که داشتن انتقام میگرفتن ازش حاج مرتضی سر میرسه و نمیذاره کار انجام بشه

امیرعلی و آقا موسی هم می فهمن که پای یه خلیفه زاده وسطه

و نوشین با اون رابطه داشته و همخوابی کرده در اینجاس که حاج موسی دیووانه وار به دنبال اون گشته پس از پیدا کردنش اونو کشته.

از جمله بازیگران این فیلم میشه به ساق دست سهیلی،هادی حجازی فر،حمید فرخ نژاد ،نادر سلیمانی ،مهدی زمین پرداز،قشنگتر کرمعلی و جواد عزتی رو میشه نام برد.

لاتاری دومین فیلم پرفروش غیر کمدی تاریخ سینمای ایرانه.

آقا رضا و دوستش منصور دو رفیق گرمابه و گلستان هستن و به شغل شریف کیف قاپی مشغول هستن. رضا از راه مادرش میفهمه که یه فرد پولدار دارای دختری هست که می خواد دخترش رو به ازدواج با یه جانباز تشویق کنه. رضا که متوجه قضیه شده عزمشو جزم کرد تا به دختر خودشو نزدیک کنه رضا میخواد دامادبشه ولی ………

هزار پا در ژانر کمدی خنده دار با کارگردانی ابوالحسن داودی و جفت و جور کنندگی رضا رخشان در سال ۱۳۹۶ تولید شده. نویسنده های این فیلم  کمدی پیمان جزنی ،امیر برادران و مصطفی زندی هستن.

این فیلم تنها طی ۵ هفته اکران و ۲۴ میلیارد فروش تبدیل به پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شده.

جواد عزتی در این فیلم خیلی نقش باحال و خنده داری داره و هم اینکه آقا رضا عطاران که حرف نداره حتما پیشنهاد میدیم فیلم هزارپا رو تماشا کنین.

معرفی سریالایی که به زودی به سینمای خونگی میان.

جدیدترین فیلمای ایرونی

دانلود فیلم جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *