دختری ۲۲ ساله ،اهل کالیفرنیا، رکورد دار بلند ترین پا در آمریکا هستش و در حالی که می خواد به عنوان مدل مشغول به کار شه، بعضی از موسسات به خاطر قد زیادتر از اندازه بلندش اون رو قبول نمی کنن.

با قد ۱۹۴ سانتی متری، پاهای چیس کندی (chase kennedy) به طول ۱۳۰ سانتی متره که تنها ۲ سانتی متر از رکود جهانی کوتاه تره. اون در مدرسه به زرافه مشهور بود ولی میگه که قد بلندش در ورزش کمک زیادی به اون کرده.

قبل از چیس، هالی برت (holly burt) با ۱۲۵ سانتی متر رکورد دار بلندترین پا در آمریکا بود.

اون میگه:” من به پاهام افتخار می کنم، من رکورد دار بلندترین پا در آمریکا هستم و عاشق قد بلندم هستم. وقتی ویدیوی هالی رو در تلویزیون دیدم، کمی ناراحت بودم، چون که فکر می کردم پاهای اون از پاهای من بلند تره و نکنه من نتونم این رکود رو به دست بیارم ولی بعد که پاهام رو اندازه گرفتم فهمیدم که پاهای من بلندتره.”

درازترین پاهای دنیا

در حالی که اونم حالا با یه مرد ۱۹۲ سانتی در رابطه س، میگه که هیچ وقت رابطه واسه اون آسون نبوده.

اون در این باره میگه:” احساس می کنم مردان بعضی وقتا از قد من می ترسن و پیدا کردن مردی که بلند تر ازم باشه هم کار آسونی نیس، در دبیرستان رابطه خیلی برام سخت بود، چون که پسرها ازم وحشت داشتن و من از خیلی هاشون بلندتر بودم” اون اضافه می کنه:” من مردان بلند تر از خود رو بهتر می دونم، البته قد زیاد برام مهم نیس تا وقتی که از ۱۸۰ سانتی متر کمتر نباشه.”

با اینکه اون الان با اعتماد به نفس درباره قدش صحبت می کنه، اما همیشه عاشق قدش نبوده. اون وقتی که در سن سیزده سالگی وارد دبیرستان شد ۱۸۲ سانتی متر قد داشت، که از میانگین قد یه مرد بالغ بلند تره.

چیس دوران تحصیلش رو اینجور به یاد می آورد:” وقتی که کوچیک تر بودم، آرزو داشتم قدم کوتاه تر بود تا بتونم راحت تر با بچه ها قاطی بشم، چون من متفاوت بودم سخت تر منو در جمع شون قبول می کردن، اونا قد منو مسخره می کردن و منو زرافه می خوندن. زمان دبیرستان من همیشه دوست داشتم تا بتونم مثل بقیه دخترها کفش پاشنه بلند بپوشم. من همیشه از این که متفاوت بودم احساس بدی داشتم ولی حالا که بزرگ تر شده ام بهتر با این فرق کنار میام.”

جدا از طعنها، شرایط فیزیکی چیس اون رو در والبیال و بسکتبال محبوب کرده بود.

اون میگه:” قد بلند شک نداشته باشین به من واسه انتخاب رشته ورزشی کمک کرد، در این ورزشا شما همیشه دوست دارین که فرد قد بلند تر باشین.”

وقتی که چیس نوجوون بود، چندین بار موسسه های مدلینگ به اون پیشنهاد کار داده بودن ولی با رشد قدش این پیشنهادا کمتر و کمتر شد.

اون در این باره میگه:” الان سه ساله که من به دنبال شغل به عنوان مدل هستم، من به موسسه های بزرگ مدلینگ میرم و اونا تا اینکه قدم رو می بینن، به من جواب نه میدن. خیلی از موسسات محدودیت قدی واسه مدلا دارن که ۱۸۰ سانتی متره، پس وقتی من با قد ۱۹۴ سانتی متری وارد میشم  به من می گن که ما واسه تو کاری نداریم، البته بعضی موسسات به من می گن تا حالا کسی رو به خاطر قد بیشتر از اندازه بلندش رد نکرده بودن، معمولا به خاطر قد بیشتر از اندازه کوتاه، کسی رو رد می کنن.”

خرید لباس هم کار سختی واسه چیسه. اون میگه:” خرید لباس واسه من سخته چون که پاهای من بسیار بلند هستن.”

البته بلندی قد چیس خیلی باعث تعجب نیس، چون که قد پدر اون ۱۹۹ سانتی متر و قد مادر اون ۱۷۹ سانتی متره. برادران اون هم به ترتیب ۱۹۴ و ۱۹۶ سانتی متر قد دارن. اون میگه:” دلم واسه کسائی که در سینما پشت سر ما می شینن می سوزد، ما مثل یه دیوار انسانی هستیم!”

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن