به دختر ۹ ماهه دیوید بکام پیشنهاد کار داده شد! یه شرکت تولید کننده اجناس بچه گانه به هارپر بکام پیشنهاد کرد که به عنوان مدل با این شرکت همکاری کنه

 

 

 

به دختر ۹ ماهه دیوید بکام پیشنهاد کار داده شد! یه شرکت تولید کننده اجناس بچه گانه به هارپر بکام پیشنهاد کرد که به عنوان مدل با این شرکت همکاری کنه.

 

 

سایت “my۱styears.com “یه نامه واسه دختر ۹ ماهه ویکتوریا و دیوید بکام نوشت و از اون دعوت کرد که به عنوان مدل با این برند تجاری همکاری کنه.
این نامه خطاب به این دختر ۹ ماهه نوشته شده بود: “پدر و مادر شما هر دو افراد مشهوری در مورد مد هستن و ما هیچ دلیلی نمی بینیم که شما فعالیت خود در صنعت مد رو از همین سنین کودکی شروع نکنین.”

 

 

“با در نظر گرفتن قوانین مربوط به کار کودکان ، ما نمی تونیم مستقیما” با شما قرارداد ببندیم و یا حقوق بدیم و به خاطر همین رونوشت این نامه واسه پدر و مادر شمام فرستاده شده . ما خوشحال میشیم که بتونیم با اونا در مورد حقوق شما صحبت کنیم ،” ما آمادگی کامل داریم که مبلغ زیادی به شما پرداخت کنیم تا قبول کنین که مدل مجموعه جدید اجناس ما باشین.”

 

 

 

 

 

 

والدین این کودک هردو در سنین پایین فعالیت حرفه یی خود رو شروع کردن، دیوید بکام در سن ۱۷ سالگی ستاره تیم منچستر یونایتد شد و ویکتوریا بعد از تماشای فیلم موزیکال “معروفیت” در سن ۷ سالگی ، عزمشو جزم کرد حرفه موسیقی رو دنبال کنه.

 

 

جمع آوری: گروه سرگرمی آلامتو

منبع: shafaf.ir

دختر دیوید بکهام دیوید بکهام