درب ضد سرقت doorsam

در سالیان گذشته در صنعت ساختمون سازی راه به سمت افزایش امنیت و ایمنی در سازه های تولیدی رفته. درب ضد سرقت یکی از کالاهاییه که تولید کنندگان نه فقط واسه زیبایی، بلکه واسه ایجاد حس آسایش و آرامش واسه ساکنین مورد استفاده قرار میدن. حال این سوال مطرح می شه که چیجوری می تونیم در انتخاب درب ضد سرقت بهترین گزینه رو از دید مقاومت درب و ظاهر زیبای درب بدست بیاریم.

اولین نکته ضخامت ورق فلزی مورد استفاده در چهارچوب فلزی درب ضد سرقته. به طور مثال شرکت درسام یکی از تولید کنندگان درب ضد سرقت در ایرانه. درب ضد سرقت درسام با چهارچوب فلزی ضخامت ۱.۵ میلی متر و بتون ریزی پشت چهارچوب مقاومت خیلی بالایی رو به مشتریان خود عرضه می کنه.

دومین نکته نوع کلاف کشی داخل لنگه درب ضد سرقته. واقعا نوع کلاف کشی و ضخامت ورق مورد استفاده در این روش زوم شده. این وسط شرکتای مختلفی واسه فروش درب ضد سرقت هست که می تونین این استارکچر رو از سایتای شرکتا مشاهده و دانلود کنین. بطور مثال سایت درسام http://doorsam.ir/علاوه بر قیمت درب ضد سرقت ، مشخصات فنی درب ضد سرقت رو هم روی سایت خود بارگذاری کرده و هر مشتری می تونه اطلاعات جامعی این موضوع بدست آورد.

عامل سوم نوع یرآق و اکسسوریای مورد استفاده در درب ضد سرقته. قفلای خودکار ، قفلای چنگکی و قفلای ۱۴ زبانه از دیگر مواردیه که مشتری می تونه سفارش دهد.

درسام

درب ضد سرقت درسام

درب ضد سرقت

درضدسرقت

doorsam دربهای ضد سرقت درسام

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *