نزدیک به ۱۰ ساله که مردم روستای “کانتو دی کارونیا” از صدها آتیش سوزی عجیبی صحبت می کنن که بدون هیچ دلیل روشنی رخ میدن. این آتیش سوزیا ممکنه شامل یه کاناپه در خونه یا یه ماشین در خیابون باشن.

آتیش نشانی تا حالا نتوانسته س دلیل این آتیش سوزیا رو پیدا کنه چون که هیچ مورد عجیبی در دور و بر محل حادثه دیده نمی شه. سریال آتیش سوزیا باعث شده در این مدت محققان در رشته های جور واجور مانند فیزیک، زمین شناسی یا آتیش فشان شناسی به این منطقه سفر کنن.

Canneto-fires

تحقیقات در همه زمینه ها واسه گرفتن دلیل اصلی آتیش سوزیا بی نتیجه بوده به خاطر همین مردم بومی این داهات نیروهای فرازمینی و موجودات فضایی رو مسبب اصلی این اتفاقات می دونن. اونا فکر می کنن که اینا نشونه هایی از موجودات نامعلوم هستن.

اولین آتیش سوزی در سال ۲۰۰۴ اتفاق افتاد. در اون حادثه یه دستگاه مایکروویو به همراه جاروبرقی در دو نقطه جور واجور از داهات آتیش گرفتن و از اون پس از هر چند هفته یه بار یه حادثه به این شکل اتفاق می افته که باعث ترس بیشتر از اندازه مردم بومی شده.

تا حالا افراد خیلی از این منطقه مهاجرت کرده و به روستاهای دور و بر رفته ان اما هنوز خونواده های بومی در این منطقه هستن و در کنار اونا محققان هستن تا شاید با تحقیقات بیشتر به نتیجه درستی برسن.

Canneto-fires3 Canneto-fires4

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

باشگاه خبرنگاران داهات