تور استانبول یکی از خاطره انگیز ترین تورای گردشگری درجهان هستش . اما در تور استانبول به کدوم مکانای توریستی می تونیم سر بزنیم.

استانبول به دلیل داشتن مکانای گردشگری بسیار زیاد تونسته خیلی از گردشگران رو به سمت خود جلب کنه ، یکی از مکانای گردشگری بسیار پرطرفدار در تور استانبول کلیسای سنت آنتونیه . در ادامه به معرفی کلیسای سنت آنتونی می پردازیم با ما همراه باشین.

کلیسای سنت آنتونی

کلیسای سنت آنتونی در شلوغی “بی اغلو “استانبول بزرگترین کلیسای کاتولیک روم در استانبول است.این ساختمون واسه خدمت به جامعه ایتالیایی در استانبول بود.

گذشته کلیسای سنت آنتونی

در بین تور ترکیه تور استانبول طرفداران بیشتری رو داراس. ساختمون اولیه ی آجر قرمز  این بنای قشنگتر، اول در سال ۱۷۲۵، توسط جامعه ایتالیایی شهر استانبول ساخته شد. اما دراواخر قرن بیستم خراب شد. و بنای فعلی جانشین بنای اولیه گشت. و مثلا خوبی از سبکای نئو گوتیک و توسکانی لومباردای ایتالیاییه.

سنت آنتونی کی بود؟

اون یه کشیش کاتولیک پرتغالی (۱۱۹۵-۱۲۳۱) بود که شاگرد برجسته سنت فرانسیس آسیس بود. اون به عنوان یه کارمند متفاوت و عالی شناخته شده بود.

آمار عجیب در مورد کلیسای سنت آنتین ترکیه

ارگ موثر بالای ورودی بوسیله شرکت ایتالیایی در سال ۱۹۴۹ ساخته شد.

کلیسا با آثار هنری پر شده که شامل مجسمه چوبی سنت آنتونی بوسیله لوئیجی، و هم اینکه دو موزاییک از شام در Emmaus و غسل خداونده.

ساعات کاری کلیسای سنت آنتون چیجوریه؟

کلیسای سنت آنتونی استانبول هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۷ بعد از ظهر به عموم مردمه.

آژانس گردشگری دلارام سیر آسمون کارگذار تور ترکیه و تور استانبول

یکی از آژانسای فعال در مورد سرویس دهی تورای گردشگری به مقصد ترکیه،استانبول،آنتالیا  ، و… هستش که همیشه تلاش کرده تا بهترین خدمات رو به مشتریان عزیز ارائه دهد.شما مسافران عزیز در هر زمان از سال می تونین به اژانس ما مراجعه کنین و راهی ترکیه شید.

قشنگتر ترین جاذبه آنتالیا کجاس؟

سفر به کوش آداسی و آنتالیا و جزایر پوکت با تورهای عید امسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *