در دقیقه ۹۰ آرایش خود را شگفت انگیز کنید

آرایش

بسیارخوب، به خودتون نگاه کنین. ساعت ۷:۵۴ صبحه وشما بموقع واسه رفتن سرکار آماده اید. خدای من! چیجوری ممکنه؟ خودتون رو چک می کنین: یه نگاه زیر چشمی دیگه در آینه و حالا شما آماده اید که به دنیا صبح بخیر بگید. اما تا وقت دارین دوست دارین چند فوت وفن زیبایی یاد بگیرین؟ فرض می کنم که به طور کامل موافقید و از خوشحالی به هوا مشت می زنید.

در زیر فهرستی از راهنمایی های سریع ۳۰ ثانیه ای که بوسیله ما جمع آوری شده آمده:

  1. پایان بی عیب و مشکل.

یه دستمال کاغذی وردارین و به آرومی روی تموم صورتتون بکشین تا پودرهای اضافه از بین بره. می دانم که به نظرتون باحال نمی آید چون آرایشتان تازه تموم شده، اما اونو امتحان کنین. یه دستمال وردارین(ازهرنوعی) و وقتی آرایشتان ۱۰۰% تموم شد، دستمال رو به نرمی روی تموم صورتتون بکشین. به محل رویش موها، بینی و فرورفتگی ها توجه بیشتری کنین. این کار کرم پودر اضافه ای رو که شاید شما از وجودش اطلاعی نداشته باشین از پوستتون برمی داره. به آرومی پاک کردن بهتر ازخشک کردن صورته، به من اعتماد کنین. از اینکه چقدر آرایش اضافه به دستمال می چسبد تعجب می کنین.

باور کنین یا نه من این کار رو از یه سری عجیب که شامل ۴۰ فیلم آموزشی واسه دختران بود یادگرفتم که نشون می داد چیجوری دختران بهترین ظاهر رو داشته باشن.

  1. مانند شبنم بدرخشید.

واسه اینکار تموم چیزی که نیاز دارین لوسیون صورته.کمی لوسیون روی نوک انگشتانتون بذارین و پس از اینکه آرایشتان تموم شد، اونو از استخون گونه به سمت لبه خارجی چشم بطور یکنواخت پخش کنین. کرم Lucas واسه اینکار مناسبه و درخشندگی بیشتری نسبت به مرطوب کننده های معمولی داره. این کار باعث می شه که پوستتون مرطوب و تازگیا شبنم بنظر برسه و باعث می شه که زنائی که شما رو نمی شناسن، به شما بگن که پوست واقعا زیبایی دارین.

  1. موهاتون رو تروتازه کنین.

اگه دیشب بیرون رفته اید و موهاتون هنوز خوب بنظر می آیند ولی بوی خوبی نمی بدن، یه تافت خوشبو روی موهاتون بزنین تا بوهای بد رو نابود کنه. این کار در ده ثانیه معجزه میکنه.

  1. یه لیفتینگ فوری ابرو انجام بدین.

مداد ابرو رو وردارین و سریع یه خط در بالای خط ابرویتان بکشین. به آرومی اون رو محو کنین، این کار به شما ظاهر هوشیارتری می دهد و باعث می شه که کمون ابرویتان طوری بنظر برسه که انگار کمی بالا کشیده شده.

  1. موهاتون رو عطر آگین کنین.

موهای شما عطر و بو رو بهتر از پوستتون نگه می دارن. تا جایی که می دانیم مو بو رو جذب می کنه. ما از این موضوع به نفع خودمون استفاده می کنیم. عطر مورد علاقه تون رو وردارین و بالای سرتون به آرومی اسپری کنین.اگه می خواهید موهاتون پر حجم تر شه، سرتون رو به پایین خم کنین و عطر رو روی اون اسپری کنین.

  1. چشمای بزرگ تر با خواب آلودگی کمتر

واسه اینکه به نظر بیاد ۱۲ ساعت خوابیده اید، خط زیری داخل چشمتون رو با مداد روشن بکشین. دوستم این کار رو به من یاد داد و حقه ساده ایه. واقعا واسه جواب به سوال همیشگی من که چیجوری چشمانم رو بزرگ تر و نورانی تر کنم به درد بخور بود. این حقه رو انجام بدین و در ۳۰ ثانیه مثل شخصیتای کارتونی شید.

بهترین روش های کاهش چین و چروک پوست صورت

واسه پیر نشدن چه کنیم؟

مجله زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *