در شب آخر کنسرت محمد اصفهانی چه گذشت؟!

پس از گذشت چند سال کنسرت محمد اصفهانی در اصفهان برگزار شد، اول قرار بود این کنسرت در تیرماه برگزار شه، اما به دلیل نزدیک بودن ماه مبارک رمضان و یا هر دلیل دیگه به شهریور ماه افتاد.

 

به تاخیر افتادن چند ماهه این کنسرت شور و حال مردم رو از اجرای محمد اصفهانی از بین جنگ و اونا رو از حاشیه به دور نگه داشت، اما این همه داستان نبود و دو شب برگزاری این کنسرت در تالار رودکی اصفهان، برگزارکنندگان این کنسرت اختلافات مالی خود رو تا آخرین شب اجرا کشوندن و این اختلافات تا حدی پیش رفت که یه ربع قبل از شروع کنسرت و با وجود استقبال پر شور مردم اصفهان، صدابردار وسایل خود رو جمع و قصد ترک تالار رودکی رو کرد و کنسرتی که قرار بود ساعت ۲۱ شروع شه، در آخرین شب با یه ساعت تاخیر اجرا شد.
محسن نوید پور، یکی از برگزار کنندگان این کنسرت گفت: واسه هماهنگی های کنسرت محمد اصفهانی با مشارکت مجید احدزاده تو تهران به عنوان مسؤول هماهنگی ها و شرکت آوای نوین اصفهان با مدیریت بنده مجوز برگزار شد.
ایشون در مورد اختلافاتش با مجید احدزاده اعلام کرد: من و احد زاده در برگزاری و اجرای کنسرت شریک بودیم و قرار بود که هزینه ها برابر محاسبه شه ولی در شب آخر، اون در پرداخت هزینه کوتاهی کرد و بدیش اینه کنسرت تعویق افتاد و بنده موضوع رو ختم به خیر کردم.
نویدپور اضافه کرد: از احدزاده شکایت کردم چون حدود ۹۰ درصد از هزینه ها رو بنده پرداخت کردم و حق و حقوقی که از بنده پایمال کرده رو بوسیله قانون می گیرم.
ایشون اختلافاتش با محمد اصفهانی رو که در بعضی رسانه ها مطرح شده، کذب محض خواند و گفت: محمد اصفهانی قبل از شروع کنسرت حقوقش رو گرفته و حالا خوبیش اینه همه چیز از طرف محمد اصفهانی خوب پیش رفت.
مدیر شرکت آوای نوین اصفهان گفت: کنسرت از نظر نور پردازی و صدابرداری هم خوب پیش رفت و واسه حواشی که در شب آخر اتفاق افتاد متاسفم.
 کنسرت محمد اصفهانی در روزای نهم و دهم شهریورماه در تالار رودکی اصفهان برگزار شد.

ایسنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *