marriage

یکی از سرگرمی هایی که همسران جوون می تونن بعد از ازدواج واسه مهمون های شون ترتیب بدن دیدن آلبوم عروسیه.بی شک کیفیت عکس های که از این شب خاص جفت و جور می کنین اهمیت خاصی داره تا بعد از تحویل آلبوم عروسی بوسیله عکاس هر چی قدر هم عکس ها رو ببینین از دیدن ان ها سیر نشید. اگه می خواهید در تموم این عکس ها مانند خورشید آسمون بدرخشید این پیشنهاد ها رو به خاطر بسپارین…

۱- عروس خانوم ها به راست نگاه کنن.

تحقیقات نشون داده نیم رخ چپ از نیم رخ راست زیباتره. در نتیجه واسه اون که در عکس ها نیم رخ چپ تون رو به نمایش بذارین بهتره به جای نگاه کردن در دوربین به نقطه ای در سمت راست تون نگاه کنین. در این صورت چهره تون با احساس تر جلوه می کنه اگه صورت پری دارین با ایجاد خطای دید صورت لاغرتری رو به نمایش می گذارید.

۲- نوع ارایش صورت تون رو با دقت انتخاب کنین.

از آرایشگر خود بخواین که از مواد آرایشی براق و اکلیل دار استفاده نکنه. مواد ارایشی براق شامل ماده دی اکسید تیتانیوم هستن و با اینکه به کار گیری اونا در روزای عادی دلیل زیبایی نمکی می شه اما این مواد هنگام عکاسی عروسی نور قوی فلاش دوربین عکاس و مهمون ها رو مشخص می کنن و چهره ای شبح مانند از شما می سازند. واسه این که اینجور درخشش های ناخوشایندی به کمترین حد ممکن برسن بعد از زدن کرم پودر از پودر استفاده کنین.

۳- بهترین ویژگی های ظاهری خود رو نمایان تر کنین.

اگه می خواهید عکس های عروسی تکی داشته باشین حتما در انتخاب لباس، مدل مو و آرایش صورت تلاش کنین بهترین ویژگی های ظاهری خود رو مورد توجه قرار بدین و انتخاب های تون رو با تاکید بر این ویژگی ها انجام بدین. واسه این منظور قبل روز عروسی خودتون رو در ایینه با ارایش ها، مدل های مو و لباس عروس های جور واجور تماشا کنین؛ جلوی آیینه چشم ها، ابروها و گردن خود رو تکون بدید و در حالت های جور واجور لبخند بزنین ببینین کدوم حالت چهره واسه عکس گرفتن جذاب تره؟

۴- به لنز دوربین خیره نشید.

هیچکی دوست نداره در عکس های عروسی اش چشمانی قرمز داشته باشه این خطای انعکاسی چشم ها رو مثل چشم های جانوران درنده در شب می سازه. واسه پیش گیری از این خطا خودتون و همسرتون مستقیما به لنز دوربین نگاه نکنین وگرنه نور فلاش دوربین مستقیما به شبکیه چشم می خورد و شبکیه هم با درخشش این نور دایره ای قرمز رو در چشمون عروس وداماد خوشحال عکس می سازه. پس هنگام عکس گرفتن کمی نگاه خود رو از لنز دوربین منحرف کنین؛ این نکته ساده یه فایده دیگه هم داره و ان هم این که احتمال خستگی چشم ها و بسته شدن چشم ها تو یه عکس خوب رو کاهش می دهد.

۵- نذارین در عکس تون صاحب غبغب شید.

بعضی وقتا خوشگل ترین و خوش اندام ترین عروس خانوم ها هم در عکس ها صاحب غبغب می شن. واسه پیش گیری از ایجاد اینجور تصویر زشتی از خود هنگام عکس ورداری مراقب باشین که دوربین عکاس هم تراز یا بالاتر از تراز چشم های تون باشه. اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین جلوب آیینه تمرین کنین که سر خودرا کمی بالاتر و چانه خود رو رو به جلو بگیرین.

نوعروس