داغ‌ترین عکس‌های اینستاگرامی ورزشکاران

اینستاگرام در سال ۹۳ کم کم به محبوبترین شبکه اجتماعی تبدیل شد. شبکه ای که در اون خیلی از مردم صفحات شخصی ستاره های فوتبال و چهره های معروف رو رصد می کنن.

بعضی از جنجالی ترین تصاویر اینستاگرام ورزشکاران رو به انتخاب خاص نامه نوروزی مجله همشهری تماشاگر در ادامه می خونین:

این آقا رو نمی شناسم!

این دیگه تبدیل به یه عادت شده که درگیری های لفظی چهره های سرشناس ایرونی، به جایی برسه که یکی از دو طرف ادعا کنه که اصلا طرف دعوا رو نمی شناسد و هیچوقت نام اون رو نشنیده س! این اتفاق در ماجرای دعوای اینترنتی سردار آزمون و محسن مسلمون هم اتفاق افتاد. کمی بعد از حذف وحشتناک تیم ملی امید از بازی های آسیایی، مسلمون تصویر تازه اش در کنار یه طراح لباس رو در اینستاگرام آپلود کرد.

اینستاگرام

بدون این دست اون دست کردن، به این اتفاق عکس العمل نشون داد و به شکل غیرمستقیم بازیکنانی رو که به جای معذرت خواهی از مردم، با دیزاینرهای لباس شون عکس می گذارن، سرزنش کرد.

اینستاگرام

محسن مسلمون هم بیکار ننشست و در گفت وگویی، درباره صحبت سردار موضع گیری کرد: «من اصلا این شخصی که می گویید رو نمی شناسم. من معذرت خواهی کردم و حالا اگه ۱۰۰ بار معذرت خواهی کنم مگه چیزی درست می شه. اینستاگرام صفحه شخصیه و به هیچ کس ربطی نداره که من چه عکسی می گذارم یا چه مطلبی می نویسم!».

باحال اینکه این دو نفر در زمان حضور علی دایی در پرسپولیس در لیگ سیزدهم، یه روز در کنار هم تمرین کرده بودن.

خداحافظی پاک شد

یه نمایش ضعیف دیگه از سوشا، موجب شد پرسپولیسی ها بعد از بازی خونگی با گسترش فولاد شدیدا در شبکه های اجتماعی به کارکرد دروازه بان ۹۵۰ میلیونی تیمشون اعتراض کنن. مکانی که به جای ثابت نیلسون درون دروازه سرخ ها رو گرفته بود، در این مسابقه از زاویه ای به طور کامل بسته گل عجیبی گرفت تا با روی آوردن به «معمارزادگی» دو امتیاز حساس رو از پرسپولیسی ها بگیره. اون ساعاتی بعد از پایان مسابقه و در عکس العمل به اعتراض های شدید قرمز ها، با قرار دادن پستی در اینستاگرام تاکید کرد که پرسپولیس رو ترک می کنه و دیگه در این تیم نمی موند.

اینستاگرام

سوپر حاشیه

از نظر توانایی غرق شدن در حاشیه، پیام صادقیان می تونه ماریو بالوتلی فوتبال ایران باشه. چهره فعال در اینستاگرام خواننده زیرزمینی، یه مدت قبل تصویری منتشر کرد که خالکوبی اش در اون مشخص شده بود و این موضوع زمزمه های احضار اون به کمیته اخلاق رو تقویت کرد. پیام یه بار هم به سبک سوشا مکانی در اینستاگرام از هواداران تیمش خداحافظی کرد و باز به سبک سوشا روی این پست خط قرمز کشید و خداحافظی اش رو پس گرفت. جنجالی ترین پست این فصل پیام در اینستا، در روزای امضای قرارداد داخلی محسن مسلمون با استقلال رقم خورد. صادقیان در صفحه اش از این موضوع حرف زد که اجازه استقلالی شدن رو به محسن نمیده اما مسلمون در جواب اون این گونه وارد عمل شد که «فوتبال بچه بازی نیس که به حرف پیام استقلال نروم!». صادقیان هم شدیدا از جواب مسلمون عصبانی شد تا رابطه دوقلوهای فوتبال ایران به هم بخوره و صادقیان با منتشر کردن تصویر دیگری جواب بده: «پوشیدن پیرهن پرسپولیس لیاقت می خواد!».

اینستاگرام

فرهاد مجیدی و چهار جنجالی!

اسطوره شماره هفت آبی ها، اولین فردی بود که با ۴ نشون دادن به سکوهای قرمز، این عدد رو تبدیل به یه «سمبل» واسه هواداران استقلال کرد. اون اولین بار بعد از اخراج در دیدار با الغرافه، پیراهن آبی زیر پیراهن اصلی تیمش رو نمایان کرد و ۴ انگشتش رو به طرف ۹۶ هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه آزادی گرفت. مجیدی چند ماه پیش مشابه این حرکت رو در اینستاگرام پیاده کرده و البته به جای چهار برد متوالی استقلال، نام ۴ داربی که در اونا گل زده بود رو روی طرح گرافیکی ۴ انگشت منتشر کرد. این در حالیه که هنوزم حسین کاظمی یکی از چهار گل فرهاد رو واسه خودش می دونه.

اینستاگرام

بی لیاقت ها

در روزای حضور در سپاهان، یکی از محبوب ترین های این تیم بود اما انتقال اون به پرسپولیس، سپاهانی ها رو اون قدر عصبانی کرد که در همه تقابل های بعدی با محسن بنگر، بنا رو بر توهین کردن به اون گذاشتن. بنگر حتی در ورزشگاه آزادی هم از طرف سکوهای سپاهانی توهین شنید و آخرسر بعد از شکست در لیگ این فصل در ورزشگاه فولادشهر، در اینستاگرام اش نوشت که از بازی در سپاهان پشیمونه و حس می کنه ۸ سال از عمرش رو واسه بی لیاقت ها صرف کرده.

اینستاگرام

مخالفت مادر با خرید پرسپولیس

به لطف سال های حضور در نزدیک باشگاه پرسپولیس و کلا فوتبال ایران، حالا حسین هدایتی در کنار شهرتی که از این راه به دست آورده، چهره محبوبی در بین اینستاگرام بازی های پرسپولیسی به حساب می رود. حسین هدایتی دولابی که اصرار داره نام کاملش رو در صفحه اینستاگرام اش مورد استفاده بذاره، هر چند وقت یه بار با یه عکس و نوشته ای بسیار طولانی به این شبکه اجتماعی وارد می شه. بیشتر نوشته های هدایتی معمولا در مورد احتمال خرید باشگاه پرسپولیس هستن.

اینستاگرام

کاستاکورتا و دلال های چشم کور کن

مدافع قبلی تیم فوتبال پرسپولیس، یکی از فعال ترین چهره های حاضر در شبکه های اجتماعیه. بهروز رهبری فرد مخصوصا بعد از خرید منوپاد، همیشه در حال عکس گرفتن از خود و قرار دادن اون در اینستاگرام دیده می شه. بیشتر پست های بهروز در اینستا، مربوط به خاطره های اون از سال های حضور در پرسپولیس هستن اما اون در این مدت دو پست جنجال ساز هم در این شبکه منتشر کرده. یکی از این پست ها به همبازی رهبری فرد در سریال پژمان مربوط می شه. بهروز یه مدت قبل واسه حمید نورانی نوشت: « این جوری که تو چسبیدی به نیمکت لرزان پرسپولیس حالا حالاها رفتنی نیستی و دلال هاتم که چشم بازارو کور کردن با این خریداشون!». اون بعدتر با یه عکس دیگه به رضا حقیقی تذکر داد که حتی پیراهن پدیده هم براش گشاده و از اون خواست تا دیگه در نزدیک باشگاه پرسپولیس آفتابی نشه.

اینستا

دور از چشم قلعه نویی

در سال های ابتدایی حضور کی روش در فوتبال ایران، امیرحسین صادقی جایی در تیم ملی نداشت اما در حساس ترین مرحله مقدماتی جام جهانی و البته در خود رقابت های جام جهانی این مدافع تبدیل به مهره ثابت تیم شد و رابطه بسیار خوبی هم با این مربی پیدا کرد. امیرحسین بعد از حذف تیم ملی از جام جهانی در اینستاگرام و توییترش واسه کی روش نوشت: «و گفتی یه تیم، یه هدف، یه رویا، ما گفتیم لیگ برتر. تو گفتی فاصله با رقبا رو باید با تمرین بیشتر جبران کرد، ما گفتیم مگه وقتی سرمربی پرتغال بودی لیگشان رو تعطیل کردی! هی تو گفتی و هی ما گفتیم، تو به گفته ات عمل کردی و ما هنوز می گفتیم… تو به عمل کردنت ایمان داشتی و ما بازم می گفتیم… تو کار رو تموم کردی و من امیدوارم که ما هم دیگه مزخرف نگیم؟؟؟! بخش مهمی از تاریخ فوتبال ما مدیون حضور تو شد.»

اینستا

اتل متل توتوله

قبل از شروع لیگ سیزدهم، محمدرضا خلعتبری با باشگاه عجمان امارات قرارداد امضا کرده بود اما جنجال های مربوط به تغییر نام لیگ امارات و قرار دادن یه نام جعلی روی اون، پروژه برگشت خلعت به فوتبال ایران رو کلید زد. در اون مقطع، پرسپولیسی ها علاقه زیادی رو به جذب خلعت نشون دادن و آخرسر رضایت یه میلیون دلاری اون رو از باشگاه عجمان گرفتن. ستاره کوتاه قامت فوتبال ایران با شماره ۹۹ به پرسپولیس رسید و نمایش خوبی هم در این تیم نشون داد، اما در تابستون مدیران پرسپولیس تمایل زیادی به جذب این بازیکن نشون ندادند تا اون دوباره راهی سپاهان شه. خلعتبری در اولین تقابل با پرسپولیسی ها بعد از این انتقال، شدیدا با نورمحمدی و بنگر درگیر شد و در تموم طول بازی طوری در مقابل هم تیمی های قبلی قرار گرفت که خلعتبری به محض شنیدن ستوت پایان، ژست عجیبی گرفت و این ژست که بوسیله دوربین ها شکار شده بود، بوسیله اون در اینستاگرام اش هم قرار گرفت و موجی از اعتراض و توهین رو واسه اون به همراه داشت.

اینستا

مژده جمالزاده؛ در لیست زیباترین زنان جهان + عکس

شبنم مقدمی در اینستاگرامش از آبراهام لینکلن نوشت!

اخبار داغ ورزشی عکس اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *