دختر اندونزیایی

یه خونواده اندونزیایی که ۱۰ سال پیش در سونامی این کشور کودک چهار ساله خود رو از دست داده بودن، با دختر ۱۴ ساله خود روبرو شدن.

به گزارش ایرنا، روزنامه جاکارتا گلوب اندونزی روزجمعه اعلام کرد یه زن و شوهر در آچه پس از ویرون شدن خونه خود در سونامی سال ۲۰۰۴ به این باور رسیدن که دختر چهار ساله خود رو ازدست دادن

براثر سونامی اقیانوس هند پس از زلزله در جزیره سوماترا ۲۳۰ هزار نفر در ۱۴ کشور کشته شدن که ۱۷۰ هزار نفر از این ادما از اهالی منطقه آچه اندونزی بودن.

جمالیه ۴۲ ساله و سپتی رانگکوتی ۵۲ ساله زن و شوهر این خونواده اندونزیایی رولدهاتول جناح رو که چهار سال داشت همراه پسرشون هنگام برخورد امواج سونامی به خونه اشان در آچه از دست دادن.

دایی جناح پس از ۱۰ سال به صورت تصادفی با دختر ۱۴ ساله ای مثل خواهرزاده گمشده خود مواجه می شه.

این دختر پس از سونامی در جزیره ای دیگه از راه یه ماهیگیر نجات یافته و مادر سن و سال دار خونواده در نزدیکی آچه از ایشون نگهداری کرده.

دایی این دختر چهار روز قبل از ماه مبارک رمضان این دختر رو یافته و در مورد ایشون تحقیق کرد و فهمید که نجات یافته سونامیه.

جمالیه نجات فرزندش و برگشت ایشون به خانوده رو یه معجزه از طرف خدا می دونه و آماده آزمایش دی.ان.ای واسه اثبات این موضوعه.

این خونواده حالا تصمیم دارن دوباره بدنبال پسر گمشده خود که به همراه جناح در سونامی مفقود شد و فکر می کردن کشته شده بگردند.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *