دختر و مادری که همزمان در مراسم عروسی بیوه شدند!!

دختر و مادری که همزمان در مراسم عروسی بیوه شدن!!

یه مرد اردنی زن خود رو در مراسم جشن عروسی دخترش طلاق داد. این زن که میخواس دخترش رو برخلاف خواست پدر به خونه بخت بفرستد آخرسر خود و دخترش رو به سرنوشت طلاق گرفتار ساخت. این مراسم ازدواج که در شهر زرقاء کشور اردن برگزار شد در آخر با طلاق نو عروس و مادرش تموم شد.

این زن که ۵۰ سال سن داره پس از شنیدن صیغه طلاق در بین جمعیت هزار نفری حاضر در مراسم عروسی با کل زدن و دست زدن خوشحالی خود رو از این کار همسرش نشون داد.

در انتهای این مراسم برادران و پدر از ازدواج دختر با اون جوون اعلام نارضایتی کردن و به دنبال این نارضایتی بدنبال بر هم زدن مراسم بودن و در حالی که مادرعروس با اونا مخالف بود عزمشو جزم کرد تا قبل اینکه داماد ماموران پلیس رو واسه جلوگیری از به هم خوردن جشن عروسی بوسیله برادران عروس خبر کنه مراسم رو به اتمام برسونه.

اتمام جشن با رسیدن پلیس همزمان بود بخاطر این برادران و پدر عروس مهلت نیافتند تا اون مراسم رو بر هم بزنن پدر که از این کار همسرش ناراحت بود اون رو در همون مراسم و جلوی مردم حاضر در جشن طلاق داد. این زن با شنیدن صیغه طلاق شروع به رقص کرد تا خوشحالی خود رو اعلام کنه.

این وسط عروس که مشغول دعوای پدر و مادرش بود فهمید که داماد حواسش پیش دختر دیگری از بین دختران حاضر در جشنه بهمین خاطر با داماد برخورد می کنه که این برخورد به درگیری بدنی بین اونا منجر می شه و داماد در همون مراسم نو عروسش رو مطلقه اعلام می کنه و اون رو به سرنوشت مادر مطلقه اش گرفتار ساخت.

به نقل از: فردانیوز

جمع آوری: آلامتو

Posted in دسته‌بندی نشده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *