نظافت محوطه ها و جمع آوری مواد زائد در محیط های صنعتی، تجاری، اداری و مسکونی همواره فرایندی زمان بر و پرهزینه تلقی میگردد. اما با استفاده و کاربرد تجهیزات نظافت مکانیزه میتوان از اتلاف این هزینه ها و صرف زمان زیاد نظافت جلوگیری به عمل آورد. در مجله خبری نظافت صنعتی با معرفی دستگاه ها، راهنمای خرید تجهیزات متنوع نظافت صنعتی و راهکار های نظافتی آشنا می شوید.

سوییپر صنعتی

حذف آلودگی ها و گرد و غبار از معابر پارک ها و پارکینگ ها با روش های قدیمی اغلب زمان بر و خسته کننده است. این محیط ها اغلب با وزش باد، شرایط جوی، برگ درختان و گرد و خاک، دچار آلودگی های گوناگون میشوند. حفظ نظافت و زیبای در این محیط ها امری مهم است. نظافت این معابر به لطف پیشرفت تکنولوژی و ساخت دستگاه های مکانیزه نظافتی، در مدت زمان بسیار کم و حداقل میزان خستگی کاربر امکان پذیر گردیده است. سوییپر صنعتی یک ابزار کارآمد نظافت صنعتی است و به منظور نظافت و جمع آوری آلودگی های سطح زمین به ویژه در محیط های وسیع طراحی و تولید شده است. این دستگاه آلودگی ها، گرد و غبار و پسماند های خشک سطوح را با سرعت و سهولت بالایی جمع آوری میکند. دستگاه جاروی خیابانی یا سوییپر صنعتی با سرعت و کیفیت بالایی امور نظافت در محیط های وسیع را آسان نموده است. این دستگاه به دلیل تنوع تولید، کاربرد و مزایای بسیاری داشته و برای انجام فرایند نظافت در محیط های تجاری و صنعتی کاربردی می باشد.

اسکرابر صنعتی

اسکرابر صنعتی یا زمین شوی به منظور شستشو و نظافت انواع سطوح کف در محیط های سرپوشیده به کار می رود و متناسب با شرایط می توان از آن ها در فضای بیرونی و باز نیز استفاده کرد. این دستگاه برای نظافت و خشک کردن سطوح گوناگون سخت و حساس به در محیط های تجاری، صنعتی، درمانی و آموزشی مورد استفاده قرار میگیرد. کاهش زمان، هزینه و انرژی لازم برای نظافت از جمله مزایای استفاده از این دستگاه نظافت صنعتی است. انواع مختلف دستگاه اسکرابر صنعتی را میتوان در بازار مشاهده نمود، این تنوع در تولید زمین شوی صنعتی موارد کاربرد و استفاده این دستگاه در محیط های مختلف را گسترش میدهد.

دستگاه اسکرابر و سوییپر صنعتی از جمله پرکاربرد ترین تجهیزات نظافت صنعتی برای حذف آلاینده ها و شستشوی سطوح به کار میروند. اصلی ترین تفاوت این دو دستگاه این است که اسکرابر صنعتی دستگاهی تخصصی جهت شستشوی سطوح بوده و سوییپر ها برای جمع آوری مواد زائد از محیط طراحی و تولید شده اند.

 

دسته‌ها: عمومی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *